Piramide

Metode alternative de vindecare.
Scrie răspuns
VitalWorld
Moderator Global

Piramide

Mesaj de VitalWorld » 11 Mar 2014, 21:08

Am in cap un proiect prin care vreau sa imi construiesc o piramida din cupru pentru mine. Insa mi-ar fi mai usor sa o cumpar, doar ca desi am scris la unii care fac piramide la comanda nu mi-au raspuns...

Am citit linkul asta:

Cod: Selectaţi tot

http://www.piramide.ro/lumea_femeilor.pdf
Daca ar fi mai aproape de mine Cheia m-as duce si eu la omul asta si as sta acolo. Simt ca e ceva cu puterea piramidei, ceva ce au vrut sa ne lase egiptenii, mayasii, chinezii...
Am sa va tin la curent cand voi reusi fie sa imi fac una (mai dificil), fie sa imi cumpar una care totusi sa fie demontabila.

OZNUS
Dedicat

Re: Piramide

Mesaj de OZNUS » 12 Mar 2014, 19:55

Vrei sa faci piramida aia generatoare de curent alternativ?Mi s-ar parea mai utila.Oricum,e dificil sa-ti construiesti singur asemenea obiecte..

VitalWorld
Moderator Global

Mesaj de VitalWorld » 12 Mar 2014, 20:42

Ma batea capul sa fac si piramida generatoare de curent. Dar asta implica nisip cuartos de calitate, bare de cupru de calitate, o piramida de fier sudata bine, posibilitatea de a emite radiatii la inalta frecventa cand bagi nisipul ala in teava de cupru si... multe altele. Pe mine mai mult ma intereseaza vindecare cu piramida in scop personal :).

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 13 Mar 2014, 10:43

Poate ca este vorba despre orgon, ele se fac si in forma de piramide.
"Dacă puteţi fi complet în largul vostru cu faptul că nu ştiţi cine sunteţi, atunci ceea ce rămâne este ceea ce sunteţi."
"Secretul vieţii este să „mori înainte de a muri" şi să descoperi că nu există moarte."
"Chiar şi atunci când cerul este foarte acoperit de nori, Soarele tot nu dispare. El continuă să se afle acolo, de cealaltă parte a norilor."

Scrie răspuns