Viibratiile din timpul somnului

Povesteste intamplarea ta. Afla parerea si celorlalti!
Scrie răspuns
Kripton
Nou Venit

Viibratiile din timpul somnului

Mesaj de Kripton » 30 Iun 2019, 21:23

Salutare...poate să-mi spună cineva ce sunt aceste vibrații puternice din timpul somnului,cand le am devin perfect conștient dar și dorm in același timp ca-n le am aud sunete,voci vad culori și forme câteodată și mai nou cand m-a trezesc și îmi deschid ochi continui sa simt aceste vibrații pentru 2/3minute

SAF
Moderator Global

Re: Viibratiile din timpul somnului

Mesaj de SAF » 02 Iul 2019, 23:12

Salut,

Din informatiile pe care le detin eu, sunt vibratii care preced dedublarea astrala. Ce fel de voci, ce culori si ce forme? Poti da mai multe detalii ?
"Dacă puteţi fi complet în largul vostru cu faptul că nu ştiţi cine sunteţi, atunci ceea ce rămâne este ceea ce sunteţi."
"Secretul vieţii este să „mori înainte de a muri" şi să descoperi că nu există moarte."
"Chiar şi atunci când cerul este foarte acoperit de nori, Soarele tot nu dispare. El continuă să se afle acolo, de cealaltă parte a norilor."

Kripton
Nou Venit

Mesaj de Kripton » 03 Iul 2019, 04:24

Voci de bărbați sau femei ca și cum ar discuta dar nu știu exact ce vorbeau iar culorile și formele își schimbau forma și culoare mereu

Kripton
Nou Venit

Mesaj de Kripton » 03 Iul 2019, 04:27

Sa întâmplat cand am aceste vibrații sa îmi apăra și anumite entități sa întâmplat o data să-mi spună despre un eveniment din viața mea și chiar sa mi se întâmple după 4zile

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 03 Iul 2019, 23:33

Tu iti puteai percepe forma atunci cand erai martor la acele voci si culori ? Aveai constiinta de sine?
"Dacă puteţi fi complet în largul vostru cu faptul că nu ştiţi cine sunteţi, atunci ceea ce rămâne este ceea ce sunteţi."
"Secretul vieţii este să „mori înainte de a muri" şi să descoperi că nu există moarte."
"Chiar şi atunci când cerul este foarte acoperit de nori, Soarele tot nu dispare. El continuă să se afle acolo, de cealaltă parte a norilor."

Kripton
Nou Venit

Mesaj de Kripton » 04 Iul 2019, 17:48

Da este cand simt cum se întoarce un al doilea corp in mine adică cred ca îmi simțeam forma spirituală deci incepeau viibratiile alea simteam după aia cum practic se răsucește ceva in mine(nu întodeauna se intampla) și deveneam conștient atunci incepeau sunetele vocile de multe ori încercam sa ma trezesc și nu reușeam ci foarte greu ,conștient vroiam sa ma întorc pe partea aialaltă a patului ,eu eram sigur ca m-am întors și după aia constatam ca de fapt nu ma întorsesem,deși eram sigur ca ma întorsesem , sunt greu de explicat senzațiile astea,și mi se intampla de 3 ani incoace de la prima mea proiecție astrală ,și aia a fost intr-o dimineața ma plimbam in camera și m-am pus in pat,după acea mi-am zis ma stai ca eu trebuie sa ma duc la lucru m-am uitat la ceas era 11:12 min după care m-am trezit instant cu adevărat m-am uitat la ceas și era tot 11:12 minute eram șocat ca eu eram sigur ca nu dorm atâta de real.

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 05 Iul 2019, 00:57

Cunosc experienta. Mi s-a intamplat si mie. Dupa parerea mea, cel mai probabil cu decorporalizarea are legatura fenomenul vibratiilor. Sunt caracteristice si apar la mai multe persoane.

Kripton
Nou Venit

Mesaj de Kripton » 05 Iul 2019, 07:24

Asta cred și eu ca aceste vibrații sunt semnele unei tentative de dezcorporalizare de obicei mie mi se intampla des cand lucrez pe tura de dimineața cand m-a trezesc la 4 și m-a culc cu teama de nu m-a trezi sau auzi alarma și atunci am un somn mai mult de veghe

Scrie răspuns